IT recruiter - start-up

Mit érdemes a cégről, csapatról tudni?

Sikeres, biztos alapokon álló és bővülő Start-up partnerünkhöz keresünk egy érett, önálló, tapasztalt kollégát IT recruiter munkakörbe, ami rövid idő után HR BP irányba fog fejlődni!

A laza, családias hangulat garantált, nem fogja senki mikromenedzsleni a munkádat. Nincs target nyomás, a saját tempódban haladhatsz, minőségi munkát végezhetsz és nagyfokú önállóságot kaphatsz.

Bővebb információk:

Mivel telnek majd a mindennapjaid?

  • a cég bővüléséhez illeszkedő recruitment stratégiát fogod felállítani
  • mivel te leszel az első recruitere a cégnek, így minden folyamat, ami a toborzással kapcsolatos, rád lesz bízva
  • hirdetések megírása, kihelyezése, sourcing csatornák meghatározása, hirdetési felületek hatékonyságának a kielemzése fog rád várni
  • jelöltek proaktív felkutatása és megkeresése is aktív része lesz a munkádnak
  • előszűrés, interjúztatás, második körös interjúk szervezése, ajánlat kiadás mind - mind a te feladataid lesznek
  • egy pénzügyi és HR asszisztens segítségére támaszkodhatsz a napi munkában
  • amint csökkennek a toborzási feladatok, úgy egyre inkább szervezetfejlesztés, HR folyamatok bevezetése és HR Business Partneriggel tudsz majd foglalatoskodni

Amit ajánlunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • biztos céges háttér, ami azt jelenti, hogy 5+ éve működik a cég, ami start-upként indult, de ma már több sikeres tőkebefektetésen vannak túl és stabil árbevételt generálnak havi és éves szinten is
  • nagyfokú önállóság
  • érdekes feladatok
  • támogató, pozitív és barátságos légkör
  • hosszútávú fejlődési lehetőség

Amit tőled kérünk

  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat IT recruiterként agency vagy vállalati oldalon
  • Folyékony angol nyelvtudás, amit nem csak 5 percig kell használnod napi szinten, mert van külföldi kollégájuk, akikből egyre több várható a cégnél
  • Önállóság - mert a célokat meg fogják mondani, de te döntöd el, hogy hogyan éred el azokat
  • Talpraesettség - ami ahhoz kell, hogy ha új feladatot vagy keresést kapsz, amit még nem csináltál eddig ahhoz is bátran és merészen állj hozzá
  • Naprakészség - légy tisztában a leghatékonyabb toborzási csatornákkal, módszerekkel, eszközökkel

Érdekel az állás?

Munkavégzés helye

Budapest

Munkavégzés jellege

Teljes állás

Szakterület

HR, Munkaügy

Jelentkezési határidő

2021.04.30.

Heti munkaórák

35

Napi munkaórák

6