Senior logistics coordinator

Mit érdemes a cégről, csapatról tudni?

Ügyfelünk egy multinacionális háttérrel rendelkező állategészségügy területén tevékenykedő kereskedelmi fókuszú kisvállalat. Minőségi és hatékony termékeinek köszönhetően széles körben ismert a célcsoportja körében. Hazai csapatuk erősítése céljából keresünk egy jó szervezőkészséggel rendelkező tapasztalt kollégát logisztikai munkakörbe, beosztotti szintre. Ha fontos számodra a rugalmasság és a családias hangulat, akkor ez a lehetőség neked szól!

Bővebb információk:

Mivel telnek majd a mindennapjaid?

  • Mivel a logisztikai tevékenységet egy külső szolgáltató látja el a cég számára, így a legfontosabb feladatod az lesz, hogy egy szakmai összekötő szerepet tölts be a cég és a szolgáltató között
  • Ennek fontos része lesz az, hogy a rendszerben a raktárkészletet és rendeléseket figyeld, szükség esetén beavatkozz
  • Te leszel felelős a kapcsolattartásért a partnerekkel
  • Rendelési forecastok és elemzések készítése is a munkád része lesz
  • A munkakörhöz tartozik a kétheti elszámolás és raktárkészlet leltár a disztribútor partnerrel
  • A negyedéves leltár vezetése is hozzád fog tartozni
  • Raktárauditok és minőségbiztosításhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok is felmerülhetnek a napi munkavégzés során

Amit ajánlunk

  • kisméretű családias hangulatú, összetartó csapat multinacionális háttérrel
  • heti 3 nap telephelyi munkavégzés (Budapest 15. kerület)
  • mozgalmas munkakör
  • rugalmas, laza és egyben professzionális céges kultúra
  • nagyfokú önállóság és szabadság a munkakörben
  • versenyképes havi juttatási csomag (+életbiztosítás, nyugdíj előtakarékosság, hűségprogram)

Amit tőled kérünk

  • 5+ éve dolgozol logisztika területén tervező vagy koordinátori pozícióban
  • Jó szervezőkészséggel rendelkezel, igazi logisztikus alkat vagy
  • Jól beszélsz angolul
  • Erős vagy multitaskingban, azaz nem okoz gondot egyszerre több folyamat kezelése
  • Tudod, hogyan kell lebonyolítani egy termékvisszahívást
  • Tudsz és szeretsz is önállóan dolgozni, feltalálod magad minden körülmények között
  • Magas szinten kezeled az excelt és valamilyen ERP rendszerben dolgoztál már
  • Van jogosítványod és vezetési tapasztalatod
  • Előny, ha van állategészségügy területén szerzett munkatapasztalatod

Érdekel az állás?

Munkavégzés helye

Budapest

Munkavégzés jellege

Teljes állás

Szakterület

Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Jelentkezési határidő

2022.07.01.

Heti munkaórák

40

Napi munkaórák

8