Titkárságvezető - Menedzser Asszisztens

Mit érdemes a cégről, csapatról tudni?

Szeretnél csapatot irányítani és van is ebben tapasztalatod?

Kiváló szervezőkészséggel és kommunikációs képességgel rendelkezel? Pontosan, precízen végzed a munkád? Képes vagy komplex problémák megoldására? Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz!

Bővebb információk:

Mivel telnek majd a mindennapjaid?

  • Az iroda mindennapi életének koordinálása
  • Asszisztensi és recepciós csapat összefogása, mentorálálsa, motiválása
  • Felsővezető személyi asszisztenciájának ellátása
  • Adminisztratív és szervezési feladatok
  • Dokumentációk kezelése, rendszerezése
  • Postázás, küldemények intézése
  • Irodaüzemeltetéshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Egyéb ad-hoc feladatok ellátásra

Amit ajánlunk

  • Egy stabil hátterű, válságálló cég tagja lehetsz
  • Felsővezető mellett dolgozhatsz
  • Lehetőséged lesz az asszisztensi csapat szakmai koordinálására, fejlesztésére
  • Felelősségteljes, változatos feladatokat láthatsz el
  • Használhatod a kreativitásod, ötleteid a munkád során

Amit tőled kérünk

  • Kit keresünk?
  • Akinek minimum 5 év tapasztalata van irodavezetőként/titkárságvezetőként
  • Aki vezetett már kisebb csapatot és a jövőben is szívesen koordinálná a kollégák munkáját
  • Aki proaktív, precíz és megbízhatóan végzi a munkáját
  • Aki rendelkezik társalgási szintű angol nyelvtudással
  • Aki képes több különböző feladat összehangolására és nem ijed meg az ad-hoc feladatoktól sem
  • Aki kiemelkedő szervezőkészséggel és kommunikációs képességgel rendelkezik

Érdekel az állás?

Munkavégzés helye

Budapest

Munkavégzés jellege

Teljes állás

Szakterület

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Jelentkezési határidő

2020.10.01.

Heti munkaórák

40

Napi munkaórák

8