Senior Gyógyszer Törzskönyvezési Munkatárs

Mit érdemes a cégről, csapatról tudni?

Szeretnél egy diagnosztikumok gyártásában nemzetközileg is elismert, dinamikusan fejlődő vállalkozás csapatának megbecsült tagja lenni? Szakemberként szeretnél egy olyan munkakörben értéket teremteni, amelyben rendszerszemléletedetÉs eddigi regisztrációs tapasztalataidat kamatoztathatod? Képes vagy projectekben gondolkodni és a megvalósítás során szorosan együttműködni másokkal?Jól rendszerezed és kezeled a különböző prioritrású és határidejű feladatokat? Ha a válaszod igen, Téged keresünk!

Bővebb információk:

Mivel telnek majd a mindennapjaid?

  • Részvétel a cég által kifejlesztett diagnosztikai gyógyszerek hazai, európai és Európán kívüli
  • regisztrációs feladataiban
  • Törzskönyvezési dossziék naprakészen tartása
  • Új regisztrációhoz, felújításhoz, változtatás bejelentéshez kapcsolódó dosszié szerkesztése, az
  • ehhez kapcsolódó feladatok ellátása, a dosszié összeállítása és benyújtása
  • Társosztályokkal történő folyamatos kapcsolattartás és együttműködés

Amit ajánlunk

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások, bónuszrendszer
  • Munkába járás költségeinek teljeskörű térítése
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Egyéni fejlődést támogató képzési terv
  • Kiváló szakmai lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Egyedi, speciális termékkörrel történő munkavégzés
  • Munkatapasztalat szerzés az USA és Japán piacára kerülő termékekhez kapcsolódóan
  • Inspiráló munkahelyi kultúra, melyben fontos számunkra munkatársaink elégedettsége, egyéni
  • és csoporton belüli fejlődése és a közösségépítés

Amit tőled kérünk

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyógyszer törzskönyvezésben szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés és csapatmunkára való képesség
  • Megbízhatóság, precízitás
  • Nyitott gondolkodás, proaktivitás
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Ami előnyt jelent a pályázatodnál:
  • USA, Kanada, Ausztrália, Ázsia régiókban szerzett regisztrációs tapasztalat
  • Aktív orosz, spanyol vagy német nyelvismeret
  • Radiofarmakonok törzskönyvezésében szerzett tapasztalat
  • Angol szakfordítói végzettség

Érdekel az állás?

Munkavégzés helye

Pest megye

Munkavégzés jellege

Teljes állás

Szakterület

Egészségügy, Gyógyszeripar

Jelentkezési határidő

2021.08.31.

Heti munkaórák

40

Napi munkaórák

8