Hogyan írj jó álláshirdetést

IDŐPONT
2019.03.26.
kedd 10.00- 17.00

HELYSZÍN
FUTURE TALENTS CONSULTING
11. kerület, Baranyai tér 1.
23 kapucsengő, 5. em/4

A munkaköri leírás nem álláshirdetés

Olyan álláshirdetések megalkotására tanítunk meg:

Amik helyetted fognak dolgozni

Amire felkapják a fejüket a számodra érdekes szakemberek

Ami jelentkezésre fogja bíztatni őket

Amiket jó lesz olvasni, mert meg fogják érteni belőle a munkakört az álláskeresők

A workshopunk egy gyakorlat orientált, valódi tudáson és gyakorlati tapasztalaton alapuló koncentrált tudást ad át, amit egy gyakorló fejvadász és egy marketing szövegíró állított közösen össze.

IDŐPONT
2019.03.26.
HELYSZÍN

A WORKSHOP SZERVEZŐI

Patai Krisztina

Fejvadász & karrier coach

Dr. Szabó Orsolya

Szövegíró & Social media szakértő

Program és témák

1.

ELMÉLETI BEVEZETŐ

Mik határozzák meg napjaink kommunikációját, milyen átalakulások zajlottak le az elmúlt években – trendek, tendenciák.

2.

CÉLCSOPORTOK DIFFERENCIÁLÁSA ÉS MEGSZÓLÍTÁSA

Mi fontos egy IT-s, pályakezdő vagy középvezetői szinten lévő szakembernek, mit akarnak olvasni, mire “harapnak” rá.

3.

KULCSSZAVAK

Milyen szakterületen mely kulcsszavak működnek jól, minek kell feltétlenül szerepelni egy hirdetésben.

4.

JÓ PÉLDÁK

Saját hirdetéseket fogunk mutatni, amikkel könnyen tudtam szakembert találni és megoldottam a keresést. Előtte – utána verziók összehasonlító elemzése. Saját karrieroldal, profession, Linkedin esetében tartalmilag mivel lehet kreatívkodni a hirdetésben, kötött formai keretek között.

5.

SOCIAL MEDIA

Különböző felületekre hogyan érdemes rövidebb postokat írni, amiben egy állást hirdetünk meg – Facebook, Linkedin, csoportok, oldalak.

6.

GYAKORLAT

Közösen, majd mindenki önállóan 1 hirdetést átír és átdolgoz, az addig elhangzott tanácsokat beépítve.

Részvételi díj

70.000 Ft/ fő

(az ár az ÁFA-t is tartalmazza)

Ha csak 1 pozíció betöltésében segít neked a megszerzett tudás, akár fejvadász vagy, akár vállalati recruiter, már akkor megérte ár/érték arányban a befektetés.

De hidd el, ennél sokkal többet fogsz kapni!